punkty: 2412
stadion - brak danych
Widzowie: 400
Odsłon: 2287
Sędziowie: Zbigniew Dobrynin (Łódź) jako główny oraz Maciej Majewski i Jakub Jankowski

20:16Maxxey
Po 3 seriach mamy 2:2!
20:13Maxxey
Igor Kania spudłował karnego! Unia przed szansą!
20:05Maxxey
'121: Rzuty karne!
19:28Maxxey
'96: Coś niesamowitego. Bartosz Snopczyński i Kamil Kubiak strzelili w samej końcówce bramki na 3:2 i 3:3. Mamy więc dogrywkę!
19:28~Michu133578
3:3 w 95 lechia po dośrodkowaniu
19:11Maxxey
'79: Maciej Wyszogrodzki i mamy 3:1 dla Unii!
19:09Maxxey
'78: Karny dla Unii Skierniewice!
19:06Maxxey
Przerwa na uzupełnienie płynów.
19:05Maxxey
Po strzeleniu bramki Lechia sprawia lepsze wrażenie. W Piotrkowie pachnie remisem i dogrywką.
18:54Maxxey
'62: Lechia próbuje atakować, ale niewiele z tego wychodzi. Już kwadrans drugiej połowy za nami i nadal mamy 2:0.
18:21Maxxey
Po pierwszej połowie zdecydowana dominacja Unii i 2:0 dla podopiecznych Rafała Smalca.
18:21RegioWyniki
18:18Maxxey
'43: Tomasz Kolus i mamy już 2:0. Unia jak wytrawny bokser wyczekała rywala i dwa razy uderzyła. Dwa razy skutecznie!
18:14Maxxey
'39: 1:0 dla Unii. Błąd obrony, a strzelcem bramki Konrad Kowalczyk!
18:10Maxxey
'35: W rzutach rożnych 2:1 dla Lechii, trochę więcej z gry ma Unia. Teraz mocny strzał z daleka obronił Patryk Grejber.
18:09Maxxey
W jego miejsce Adrian Pęgowski.
18:08Maxxey
Boisko opuścił kontuzjowany gracz Unii Kamil Łojszczyk.
18:04Maxxey
18:03Maxxey
'28: Dobra akcja Mateusza Bąkowicza, sytuację uratował odważnym wyjściem Mikołaj Smyłek.
17:59Maxxey
'24: I nadal niewiele można napisać o tym meczu. Obie drużyny skoncentrowane na blokowaniu dostępu do własnej bramki.
17:50Maxxey
'15: Po kwadransie 0:0.
17:43Maxxey
Niewiele ciekawego jak na razie na placu gry.
17:37Maxxey
'2: Mogło być 1:0 dla Unii. Podbramkowe zamieszanie, niepewna interwencja bramkarza, ale obrońcy wybili piłkę z własnego pola karnego.
17:32Maxxey
Przed pierwszym gwizdkiem sędziego zespoły i kibice odśpiewają hymn narodowy i za chwilę początek meczu.
17:16Maxxey
Unia: Smyłek - Konrad Kowalczyk, Pomianowski, Wyszogrodzki, Kolus - Gutkowski, Stępień, Nalej, Łojszczyk, Bojańczyk - Warchoł
17:15Maxxey
Lechia: Grejber - Cyran, Bąkowicz, Cieślik, Rymek - Kaproń, Szymczak, Jakubczyk, Pawlik, Kornacki - Nowak
17:15Maxxey
Witamy serdecznie na Stadionie Miejskim Concordia w Piotrkowie Trybunalskim. Za niespełna kwadrans rozpocznie się finałowy mecz Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim pomiędzy Unią Skierniewice i Lechią Tomaszów.